KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15539102
nr 1553 9102
signerad trappa och hus. Olja på pannå, 40x59 cm, yttermått inklusive ram: 56x75 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 31 juli 2023
kl 19:06:19
100 kr
150 kr